Ve středu 15. 7. od 9 hodin

Milí rodiče,
začaly nám letní prázdniny a jak již víte, mateřská škola a dětská skupina jsou v provozu celé léto.
Pravidelné aktivity jako je německý jazyk, divadla, projekty se vrátí opět od září a připravili jsme si pro Vás jednu aktivitu společnou pro všechny děti na červenec

Ve středu 15.7. bude od 9 hodin společně ještě s dětskou skupinou Domino Liberec společné bubnování na zahradě školky

Představení organizátorů akce zde:

Dobrý den,
jménem African Music Faye Therapy bych Vás a Vaše studenty chtěla pozvat na jedinečnou show pod vedením afrického artisty ze Senegalu pana Taphy Faye.
Lekce africké hudby se konají přímo u Vás na škole. Tapha pracuje s dětmi více jak 12let.
Na začátku působil v Senegalu, po té začal účinkovat pro školy a školky v Maroku po dobu 6-ti let, dále vystupoval i ve školkách a školách v Německu.
Před dvěma lety působil v České republice a nyní se opět do České republiky vrací.

Náplní hodin je velká interakce s dětmi všech věkových kategorií. Neskutečná show a léčba africkou hudbou probíhá nejen pasivně, ale především aktivně.
Děti i učitelé se zapojí do akce tančí,zpívají a bubnují v africkém rytmu a alespoň na pár hodin zapomenou na všední starosti každodenního života.
Děti milují tento druh zábavy a pro velký zájem z minulého pobytu Taphy v České republice jsem se rozhodla rozšířit do podvědomí o tomto druhu volnočasové aktivity pro děti i mládež na školách a školkách.
Škola hrou je důležitou součástí každodenní výuky a zážitky jsou nepřenosné, proto si nenechte ujít tuto show a dopřejte si naši návštěvu i na Vaši škole.

 https://www.facebook.com/…800

 https://www.instagram.com/…py/

 

těíšme se na účast
za MŠ DOMINO a Domino Doubí:

Noemi Rucká
tel. 733 719 083